Motonomad: oficjalny trailer filmu o samotnej podróży z Austrii do Egiptu!
Piotr Jędrzejak
3 lipca 2014

O projekcie Motonomad wspominaliśmy już kilka razy, jednak dopiero teraz zaprezentowany został oficjalny trailer, a cały film można już kupić!

Motonomad to podróż dwóch przyjaciół – Adam Riemann (tak, to ten gość od genialnych filmów Motology) oraz Mark Portbury wyruszyli z Austrii aby pokonać 7 krajów, 7000 kilometrów i dotrzeć do Egiptu. Wszystko bez wsparcia, bez ekipy filmowej, jedynie we dwóch i to na typowych endurakach KTM EXC 500. Macie sporo wątpliwości co do tego, czy panowie pojechali rzeczywiście sami, a nam niestety ciężko to zweryfikować. Ale chcielibyśmy wierzyć w tę teorię. Tak czy inaczej, film zapowiada się wyśmienicie!

„Dwóch motocyklistów, Adam Riemann i Mark Portbury stawiają czoła 7000-kilometrowej misji przez Europę w nadziei na dotarcie do Piramid w Egipcie. Omijając Syrię, chłopaki znajdują drogę poprzez Śródziemie i znajdują się w ciężkiej sytuacji zaledwie miesiąc po masakrze w Kairze. Pomimo wojskowej konfrontacji, pokonują problemy i dostają się w starożytny teren Piramid. Jednak triumf zamienia się w kolejne wyzwanie, jako że muszą jechać dalej przez jeden z najbardziej bezprawnych terenów Środkowego Wschodu – Półwysep Synaj. Stawiając na szali swoje życie, chłopaki wkraczają na Synaj, jedno z najbardziej wyświęconych miejsc religii.

Motonomad to nie tylko przygoda motocyklowa – to też historia odkrywania, przyjaźni i ogromnej siły korzystania z szansy.”

Film można kupić (płatność kartą kredytową) i ściągnąć na oficjalnej stronie. Jego cena to 26 Dolarów Australijskich, czyli ok 74 złote. Dużo, czy mało? Na to odpowiedzcie sobie sami, ale według nas Motonomad to świetny film do obejrzenia w weekend z kumplami!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły