134 kilometry i 762 zakręty: piękne 2 minuty w Tajlandii!

- Piotr Jędrzejak

Idzi podesłał nam film ze swojej wyprawy po Tajlandii. Film jest całkiem krótki, pokazuje raczej krótki odcinek trasy, ale jest tak niesamowity, że nie można oderwać od niego wzroku. I prawdopodobnie nie skończycie się na pojedynczym obejrzeniu.

Idzi napisał krótko i zwięźle. Na filmie zobaczycie drogę z z Chiang Mai do Pai w Tajlandii. To tylko 134 kilometry, ale aż 762 zakręty. Idzi spędził tam 3 godziny, na Hondzie CB300F. Obejrzycie koniecznie w HD.

Muzyka to Alex Gruz, a jeżeli chcecie wiedzieć więcej, Idzi zaprasza na worldwild.pl.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl