Los Cojones 2023! NOWY kombinezon, rękawice, tygodniowy pobyt, płatność w 3. ratach. Odpalamy zapisy!

- MotoRmania

UWAGA – jeżeli jesteś w stanie zarezerwować pobyt treningowy w Moto Angeles na 2023 JUŻ TERAZ to oprócz ROZŁOŻENIA PŁATNOŚCI NA RATY, KOMBINEZONU I RĘKAWIC które otrzymasz w promocji,  możesz skorzystać  z niesamowicie niskich cen biletów na trasie Wrocław – Malaga – Wrocław.  

Ceny biletu w dwie strony aktualnie zaczynają się od 460zł ! ( ważne : możliwość lotu z Wrocławia dotyczy wyłącznie turnusów styczeń i luty 2023). 

Ponieważ wszystkie miejsca w Moto Angeles do końca 2022 są już zajęte zapraszamy Was do rezerwacji pobytów treningowych na rok 2023.  Od stycznia rozdaliśmy Wam już 145 kombinezonów i cieszymy się, że łącznie w tym roku w Wasze ręce trafi ich ponad 300 takich „pamiątek” z Los Cojones. Miło nam, że osoby w różnych miejscach w Polsce zaczynają się poznawać, rozpoznając kombinezony rozdawane w Moto Angeles. Na zdjęciach możecie je zobaczyć. To jednoczęściowe kombinezony wyścigowe używane w kilku hiszpańskich klasach, doskonale zdające egzamin podczas ciężkich treningów. 

Wydawało się, że trudno nam będzie jeszcze bardziej podnieść atrakcyjność przyszłorocznej j oferty, ale chyba się udało – oceńcie sami:). 

Na rok 2023 po raz pierwszy do dyspozycji będziecie mieli dwie opcje cenowe, po raz pierwszy będziecie mogli rozłożyć sobie płatność na 3 równe raty ( dla osób rezerwujących do końca lipca 2022) i po raz pierwszy oprócz kombinezonów otrzymacie wysokiej jakości rękawice treningowe ( skóra kangura). Te rękawice firmy X-Four przetestowaliśmy osobiście na przestrzeni ostatnich dwóch lat – oferują bardzo dobre zabezpieczenie i są fenomenalnie wytrzymałe. 

Na wypadek gdybyś jeszcze nie słyszał o Moto Angeles, to zanim przejdziesz do szczegółowego opisu, wyjaśniamy – Moto Angeles jest miejscem na Costa del Sol w Hiszpanii, gdzie polscy motocykliści mogą spędzić tydzień oparty na zdywersyfikowanym treningu motocyklowym. Styczeń 2023 rozpocznie 6 rok naszej działalności, a hacjendę w której będziesz mieszkać możesz zobaczyć poniżej. 

Ceny na 2023 

Tygodniowy pobyt treningowy uwzględniający transfer z lotniska, pokój w hacjendzie, treningi na naszych motocyklach i komplementarny dostęp do naszych maszyn drogowych, a także możliwość bezpłatnego zakwaterowania dla osoby towarzyszącej możecie zarezerwować w cenie 690 euro lub 870 euro. 

Propozycja za 690 euro – to propozycja dla tych osób, które nie potrzebują nowego kombinezonu.  Jeżeli chcesz przywieźć swój kombinezon i nie straszna Ci wizja jego zniszczenia to możesz zapłacić nieco mniej. W takim wypadku Wasz tygodniowy pobyt wyniesie 690 euro ( czyli około 3200zł w chwili publikacji tej oferty) . Osoby, które do nas wracają korzystając z opcji za 690 euro otrzymają upominek w postaci rękawic. Takich samych jakie otrzymuje się w opcji za 870 euro. 

Opcja za 870 euro – to opcja pobytu uwzględniająca odbiór nowego jednoczęściowego kombinezonu wyścigowego oraz rękawic treningowych. 

TRZY RÓWNE RATY – dla wszystkich, którzy zarezerwują termin na 2023 do końca lipca bieżącego roku ( wyłącznie dla tych osób) oferujemy możliwość zapłacenia w 3 ratach! W zależności od wybranej opcji możecie zapłacić 3 x 230 lub 3 x 290 euro. Pierwsza rata płatna przy rezerwacji terminu, druga do końca sierpnia 2022, a ostatnia do końca października 2022. 

CO Z POGODĄ ? 

Przygotowaliśmy rozwiązania, które sprawią, że bez względu na pogodę w 2023 będziemy ćwiczyć każdego dnia treningowego. Podczas letnich upałów treningi zaczynamy o 08.00 rano – w ten sposób mamy minimum 3h jazdy w początkowo optymalnej, a później w ciągle znośnej temperaturze ( kończymy około 12.00). Możecie śmiało planować przyjazd w cieplejszych miesiącach bez obawy o wytrzymałość.  

W przypadku deszczu mogą nam wypaść z programu treningi flat trackowe, których nie da się realizować na rozmoczonym torze, ale zamiast nich zrealizujemy trening supermoto na mokrym asfalcie.  To będzie ważne doświadczenie budujące naszą pewność siebie w trudnych warunkach. 

Szczegółowo opisany każdy dzień treningowy znajdziecie poniżej harmonogramów. Tutaj możecie zobaczyć nasz tor treningowy do supermoto. Na nagraniu asfalt jest suchy, ale najczęściej jesteśmy tu kiedy pada. 

PROGRAM TRENINGOWY LOS COJONES 2023 

DZIEŃ PIERWSZY 

Pierwszy dzień spędzamy na flat tracku jeżdżąc maszynami Mir SK1 o pojemności 250cc. Zaawansowani riderzy będą intensyfikować szybkość pracy ciałem. Osoby początkujące będą uczyć się wprowadzać motocykl w łagodny uślizg. Rozumienie uślizgu jest ważnym elementem w jeździe sportowej, ale również przydaje się w awaryjnych sytuacjach na drodze. W miesiącach zimowych wyjeżdżamy z hacjendy około godziny 10.00. Czas trwania treningu do 4h, w zależności od kondycji grupy. 

DZIEŃ DRUGI 

Drugi dzień jest ostatnim dniem treningu flat trackowego. Staramy się utrwalić wdrożone dzień wcześniej ćwiczenia i zastosować je w przejazdach na różnych konfiguracjach skrętów. Jeżeli trenująca grupa wyrazi ochotę możemy przeprowadzić trening na profesjonalnym torze flat trakowym: rancho.74. Jest to opcja dodatkowo płatna – 25 euro od osoby dla właściciela toru. Decyzja jest wspólna – możemy kontynuować trening na naszym torze przy plaży, lub przenieść się w miejsce gdzie regularnie trenują zawodnicy z czołówki Mistrzostw Świata tacy jak Pedro Acosta czy Fermin Aldeger. Jeżeli zdecydujecie, że chcecie jechać na rancho.74 to wasz trening będzie wyglądał tak jak poniżej. Do tej pory niemalże wszystkie turnusy 2022 skorzystały z tej opcji 🙂 

DZIEŃ TRZECI 

Trzeciego dnia przenosimy się na nasz asfaltowy tor w Copo. Nowością jest to, że aktualnie mamy tor na wyłączność i możemy zaczynać treningi wcześnie. Rozpoczynamy o  godzinie 09.00 i kończymy po około 4h jazdy.  Pierwszego dnia treningu asfaltowego będziemy się skupiać na pozycji oraz linii przejazdu. Trenujemy na maszynach typu MiniGP oraz Pit Bike ( dla osób zupełnie początkujących). 

DZIEŃ CZWARTY 

Osoby początkujące i mniej doświadczone będą pracować nad wyegzekwowaniem dohamowania do apexu, ustaleniem własnych punktów hamowania oraz punktów skrętu. Uczestnicy treningu są nagrywani, materiał jest wspólnie analizowany, a następnie każdy otrzymuje indywidualne wskazówki. Osoby z większym doświadczeniem będą mogły dosiąść naszych Kawasaki KX85 w wersji supermoto i pracować nad techniką uślizgów, tak jak demonstrujemy to na filmie poniżej. 

DZIEŃ PIĄTY 

Ostatniego dnia zmieniamy kierunek jazdy na torze w Copo, Waszym zadaniem jest szybkie wdrożenie zasad przejazdu na nowej nitce toru z uwzględnieniem prawidłowej pozycji oraz wszystkich elementów pracy ciałem. Jeżeli poziom grupy na to pozwala kończymy dzień wyścigami 🙂

Wszelkie dodatkowe ważne informacje ( wszelkie koszty dodatkowe oraz Q & A) , a także terminy znajdziecie poniżej. 

ZAPRASZAMY!  WYBIERAJCIE TERMIN I REZERWUJCIE PISZĄC NA : [email protected] 

Turnusy styczniowe i lutowe trwają od soboty do soboty. Turnusy od marca do końca listopada trwają od niedzieli do niedzieli. 

HARMONOGRAM DLA TURNUSÓW OD 15 STYCZNIA DO KOŃCA 25. LUTEGO 2023

Rekomendowany tani lot Ryainair na trasie Wrocław- Malaga. 

Sobota – dzień przyjazdu i transferu z lotniska. Niedziela jest dniem wolnym. Od poniedziałku do piątku treningi. Sobota – wyjazd na lotnisko. 

HARMONOGRAM DLA TURNUSÓW OD 3. MARCA DO KOŃCA 26. LISTOPADA 2023

Niedziela – dzień przyjazdu. Od poniedziałek do piątku treningi. Sobota dzień wolny. Niedziela wyjazd na lotnisko. 

Rekomendowane loty Ryanair z Modlina, Krakowa. Wizzair z Warszawa-Chopin. 

Ważne: Skonsultuj z nami możliwość odbioru jeżeli Twój samolot ląduje po godzinie 22.30, zanim kupisz bilety. 

TERMINY 2023 : 

Ważne informacje:

Jakie koszty dodatkowe są po mojej stronie? 

  1. Po Twojej stronie jest opłacenie lotu do Malagi skąd odbieramy naszych gości. Bezpośrednie loty oferuje ryanair z Modlina i Krakowa 
  2. Na miejscu musisz samodzielnie zadbać o swoje wyżywienie – możesz korzystać z kuchni i grilla w hacjendzie lub stołować się w tanich okolicznych knajpkach. 
  3. Ponosisz opłatę w wysokości 60 euro na torze asfaltowym, na którym spędzamy 3 z 5 dni treningowych. Jest to opłata jednorazowa- miesięczny karnet wstępu na obiekt. 1
  4. Jeżeli korzystasz z naszych motocykli drogowych musisz samodzielnie je sobie tankować. 
  5. Nie pobieramy kaucji za korzystanie z motocykli drogowych, ale w przypadku kiedy uszkodzisz naszą maszynę będziesz proszony o pokrycie szkody do wysokości 500 euro. 
  6. Jeżeli zabierasz ze sobą osobę towarzyszącą jej pobyt oferujemy Ci bezpłatnie, a w zasadzie za mały słoiczek ogórków kiszonych ( jeżeli się nie uda to trudno :)).  Pamiętaj, że osoba towarzysząca to taka osoba, która nie jeździ samodzielnie na naszych motocyklach, nie bierze udziału w treningach i śpi z Tobą w tym samym łóżku. Twoim dodatkowym kosztem w tej sytuacji będzie wypożyczenie samochodu, lub samodzielne dostanie się do hacjendy w inny sposób – w roku 2023 nie możemy zaoferować transferu osobom nietrenującym, przebywającym u nas bezpłatnie.. Jeżeli chciałbyś wypożyczyć auto to polecamy polską wypożyczalnie na lotnisku w Alicante . Polska obsługa i najlepsze ceny : odkryj-auto.pl. W takim przypadku należałoby zakupić bilety lotnicze do Alicante. 

Najcześciej zadawane pytania 

  1. Jak znajdziemy się na lotnisku w Maladze?  W trakcie rezerwacji terminu otrzymasz numer kontaktowy.  Po wylądowaniu w Maladze przekażemy Ci telefoniczne jak dojść do miejsca, w którym czekamy – jest to drugie piętro parkingu zintegrowanego z lotniskiem. 
  2. Czy mogę zabrać ze sobą dzieci?  Tak możesz. Jeżeli dziecko śpi z Tobą w jednym łóżku nie musisz nie ponosisz dodatkowych opłat. W przypadku kiedy konieczna jest dostawka poprosimy o symboliczne 50 euro za pobyt. 

C) Jak wyglądają pokoje w haciendzie?  Hacjenda podzielona jest na na część główną gdzie pokoje są pokojami jaskiniowymi – to typowe rozwiązanie dla naszej części Andaluzji. Każdy ma pokój i łazienkę. 

W niżej położonej części posiadłości przygotowaliśmy dla Was dodatkowe pokoje. Tam każdy rider będzie miał własną mini-kuchenię, łazienkę z prysznicem i sypialnię. 

D) Ile osób jest na turnusie? Maksymalna ilość riderów to 8 osób. Treningi przeprowadzamy w sesjach około 10 minutowych – 4 osoby na sesję. Jeżeli każdy z riderów zabierze ze sobą niejeżdżącą osobę towarzyszącą na terenie hacjendy przebywać będzie 16 osób. 

E) Czy w okolicy są jakieś restauracje i sklepy? Hacjenda znajduje się około 10 min piechotą od najlepszej restauracji w okolicy gdzie za 11 euro otrzymasz obiad złożony z trzech dań i deseru. W cenie jest kawa, piwo czy woda. Lokalne sklepiki nie są najlepiej zaopatrzone i stosują dużą dowolność odnośnie godzin otwarcia. Najlepiej uzupełniać zakupy po drodze z treningów, gdy mijamy większe sieciowe sklepy. 

F) Co mam ze sobą zabrać?  Jeżeli nie zdecydowałeś się na opcję z rękawicami i kombinezonem, to oczywiście musisz zabrać swoje, wraz z kaskiem i butami motocyklowymi. Suszarki, ręczniki są na miejscu. 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl