Szkopek i Pazera wracają do Poznania po kolejne trofea
MotoRmania
11 lipca 2018

Motocykliści zespołu Pazera Racing w najbliższy weekend wystartują w trzeciej rundzie mistrzostw Polski na torze w Poznaniu. Po dwóch wcześniejszych zwycięstwach, broniący tytułu w klasie Superbike Paweł Szkopek liczy na następne wygrane. Patryk Pazera celuje w kolejne trofea w klasie Superstock 600, a Radek Brandebura chce stanąć na podium Pucharu Polski Rookie 1000.

Informacja Prasowa

Wracamy do Poznania by walczyć o zwycięstwo i zrobić kolejny krok w kierunku rekordowego, dwunastego tytułu mistrza Polski – mówi Paweł Szkopek. – Zadanie nie będzie łatwe, bo konkurencja jak zwykle jest szybka, ale dysponuję świetnym pakietem; bardzo dobrym zespołem, idealnie przygotowaną Yamahą R1 i rewelacyjnymi oponami Dunlop, dlatego zrobię wszystko, aby w obu wyścigach stanąć na najwyższym stopniu podium.”

Podczas ostatniej rundy na Węgrzech nieco spowolniły mnie problemy z systemem zmiany biegów, ale zostały już wyeliminowane – dodaje 20-letni Patryk Pazera, który na podium kończył trzy z dotychczasowych czterech wyścigów klasy Superstock 600. – Na torze w Poznaniu czuję się lepiej niż na Pannonia Ringu, dlatego chcemy znów walczyć o czołowe pozycje i stanąć na pudle.”

Cieszę się, że wracamy do Poznania – podkreśla łodzianin Radek Brandebura, który startuje Yamahą R1 w Pucharze Polski klasy Rookie 1000. – Jak zwykle chcę walczyć o podium, ale jednocześnie zacieram też ręce, bo to może być deszczowy weekend, a ja lubię jazdę w takich warunkach.”

Motocyklistów mistrzostw Polski czekają w Poznaniu po dwa wyścigi. Pierwsze odbędą się w sobotę, a drugie w niedzielę. Kolejna runda WMMP odbędzie się w połowie sierpnia, także w Poznaniu.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły