Puchar RSV4 za 700 zł miesięcznie! Mamy dodatkowe trzy motocykle!

- MotoRmania

Na gwiazdkę nowi uczestnicy Pucharu MotoRmanii 2014 odbiorą swoje Aprilie RSV4 ABS APRC.  17 amatorów (niektórzy nigdy nie byli na torze) wkrótce dosiądą swoich motocykli na treningach w Portimao i Almerii.

Po usilnych prośbach udało nam się wyrwać od Aprilii trzy dodatkowe motocykle w specjalnej pucharowej cenie, tak aby stawka wyniosła łącznie 20 osób. W cenie 56900 zł uczestnicy otrzymują kombinezon Dainese, 2 x treningi na Slovakiaring, transport motocykla i 1 track day na torze w Hiszpanii w marcu, owiewki, opłacone starty we wszystkich rundach oraz oczywiście nowiutką Aprilię RSV4 ABS APRC o wartości 67900 zł.

Dla zainteresowanych mamy ofertę leasingu już od 700 zł miesięcznie !

Więcej informacji na temat Pucharu

Wchodzisz? Kontaktuj się na [email protected]

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl