Co z promotorem Alpe Adria i wpisowym? Nowe informacje

- Mick

Przedstawiciel firmy SH Group, która do niedawna była „nowym” promotorem mistrzostw Alpe Adria, potwierdził dziś w rozmowie z MotoRmanią wycofanie się z organizacji cyklu.

Bruno Sandrini poinformował nas dzisiaj, że wyścigi cyklu Alpe Adria, przy którym odbywać się będą mistrzostwa Polski WMMP, organizować będzie bezpośrednio federacja Alpe Adria Motorcycle Union. Oficjalny komunikat w tej sprawie ma pojawić się jutro.

Czytaj także: Alpe Adria znów bez promotora

Wiemy też, co stanie się z wpisowym, które już opłacili zawodnicy; „Zostanie przelane bezpośrednio do federacji. Nikt nic nie straci” – poinformował nas Sandrini.

Choć kamień spadł nam w tym momencie z serca to jednak czekamy na jutrzejszy, oficjalny komunikat i szczegóły zmian w Alpe Adria.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl