Supermoto – podsumowanie sezonu

- Simpson

Polacy nie gęsi, swoje ekipy supermoto mają. Jak zobaczycie poniższy film przekonacie się, że nasi rodacy potrafią wykorzystać swoje sprzęty.

Wielokrotnie pokazywaliśmy Wam filmy przedstawiające bandy kolesi na motocyklach typu supermoto. Łączy je wspólny mianownik w postaci stylu jazdy. Polega on na wykorzystywaniu motocykla w sposób każdy, poza tym, który ogólnie jest przyjęty za „normalny”. Jak widać reprezentacja naszego kraju nie pozostaje dłużna zagranicznym produkcjom i zaprezentowała, jak wyglądał sezon 2013.

Znajdziecie tam zlepek najlepszych i najbardziej niebezpiecznych sytuacji, które zostały zarejestrowane przez wiele różnych kamer. Oprócz jazdy po ulicach, zobaczymy wiele akcji z toru wyścigowego i offroadu. Oprócz tego zauważymy, że chłopaki lubią zapuścić się w zakątki naszej Polski w poszukiwaniu ciekawych, krętych dróg. Jak zapewniają wszystko było kręcone na zamkniętych odcinkach, a to, co widzicie dookoła to efekty specjalne. My w to wierzymy w 100% i zachwycamy się widokiem ludzi jeżdżących motocyklami na pełnym luzie. Swoją drogą zastanawiamy się jak wiele z Was jeździ na supermoto, a jak wiele myśli nad przesiadką na taki sprzęt w 2014?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl