Plaża, wydmy i perfekcyjny freeride – zazdrościmy!

- Piotr Jędrzejak

Idealnie gładki piach, wysoka prędkość, długaśne gumy, slajdy i skoki… Wow.

Chris Perry – znacie go? My też nie, ale w Australii jest podobno rosnącym talentem hard enduro. Jak za chwilę sami zobaczycie, nie zyskał tej opinii za nic. Przede wszystkim zwróćcie uwagę, nawrotka na wydmiejakie tereny Chris ma do dyspozycji…

Czy jest tutaj ktoś, kto chociaż raz jeździł sprzętem offroadowym i nigdy nie marzył, żeby wjechać na idealną plażę? Chyba nie… Co więcej, wydaje nam się, że marzyło też o tym wielu posiadaczy drogowych sprzętów! Idealnie gładki piach, wysoka prędkość, długaśne gumy, slajdy i skoki. Raj, prawda? Gdyby tego było mało, to jeździ też po wydmach i terenach nadbrzeżnych.

Oficjalnie zazdrościmy.

Aha, no i nie zabrakło kilku ujęć z hard enduro!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl