Offroadowe święto w Lidzbarku Warmińskim już w najbliższy weekend!

- MotoRmania

4 i 5 sierpnia warmińskie miasteczko z offroadowymi tradycjami zamieni się w stolicę brudnego sportu. Nie może was zabraknąć z rodzinami i motocyklami w Lidzbarku Warmińskim na MP/PP Cross Country i KTMsklep.pl Enduro Race…

informacja prasowa

Zgodnie z tradycją Warmiński Auto – Moto Klub organizuje po raz 4 z rzędu Mistrzostwa Polski Platinum Rider i Puchar Polski Roben w Cross Country. Już w dniach 4-5 sierpnia 2018 na lidzbarskim torze odbędzie się VII i VIII Runda tegorocznych, długodystansowych zmagań w offroadzie. Impreza z roku na rok gromadzi coraz liczniejsze grono zawodników i amatorów z całej Polski. Wieści o urozmaiconej trasie i wysokim poziomie organizacyjnym zatacza coraz szersze kręgi i przyciąga coraz więcej uczestników i kibiców.

cross country i enduro w lidzbarku warminskim - fot Robert Dubaj (3)

Tor jest niezwykle urozmaicony i znajdziemy na nim kopny piasek, przyczepną ziemię, malowniczy las, glinę, a nawet torf. Ta różnorodność sprawia, że mistrzem może tu zostać jedynie najbardziej wszechstronny zawodnik. Od lat prym wiodą Łukasz Kurowski i Paweł Szturomski. Czy tak będzie i tym razem? Odpowiedzi na to pytanie już w ten weekend! Sprawdźcie video-zapowiedź imprezy:

Gdyby ktoś narzekał na brak wrażeń to Warmiński Auto – Moto Klub we współpracy z KTMsklep.pl  w niedzielę 5 sierpnia 2018 organizuje również finałową rundę kultowej serii KTMsklep.pl Enduro Race. Wszyscy, którzy oczekują większej porcji wrażeń będą usatysfakcjonowani. Zapewnią to uczestnicy plus nowa sekcja o charakterze super enduro, czyli bele, kamienie, opony, a to wszystko na kompaktowym odcinku na wyciagnięcie ręki od kibiców. Jeśli zaś ktoś lubi spacery po lesie to może podziwiać prawdziwych endurowców podczas trawersowania zboczy, przepraw przez strumienie oraz stromych zjazdów i wymagających podjazdów. A to wszystko by wyłonić mistrzów kolejnego sezonu KTMsklep.pl Enduro Race.

cross country i enduro w lidzbarku warminskim - fot Robert Dubaj (1)

Mile widziani są również ci, którzy cenią rodzinną i piknikową atmosferę oraz lubią towarzystwo pozytywnie zakręconych ludzi, którym uśmiech nie schodzi z twarzy, pomimo grubej warstwy błota lub kurzu.

Wszystkich zapraszamy w ten weekend do Lidzbarka Warmińskiego. Będzie się działo!

Szczegółowe informacje na stronach wydarzeń: Cross Country oraz Enduro Race, a także na Facebooku Warmińskiego Auto-Moto Klubu.

cross country i enduro w lidzbarku warminskim - fot Robert Dubaj (2)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl