Tajlandia następna? Sezon MotoGP ruszy w Austin?

- Mick

Coraz więcej wskazuje na to, że sezon MotoGP ruszy dopiero w kwietniu w teksańskim Austin. 

Organizatorzy MotoGP poinformowali dzisiaj, że wyścig królewskiej klasy o Grand Prix Kataru nie odbędzie się z powodu zaostrzenia przez władze Kataru środków bezpieczeństwa związanych z koronawirusem.

Coraz więcej wskazuje na to, że podobny los spotka drugą rundę sezonu, Grand Prix Tajlandii. Zmagania na torze Buriram mogą zostać przesunięte na jesień. Tym sposobem sezon MotoGP ruszyłby dopiero piątego kwietnia od Grand Prix Ameryk w teksańskim Austin.

Czy tak faktycznie się stanie? Czekamy na rozwój wydarzeń.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl