Skład KTM-a w MotoGP w 2018 bez zmian

- Mick

Czy uważacie, że to jest właśnie skład, przy którym warto pozostać?

Austriacy potwierdzili właśnie, że w ich fabrycznym zespole w królewskiej klasie zostają na kolejny rok Pol Espargaro i jednak mocno rozczarowujący Bradley Smith, podczas gdy Mika Kallio nadal będzie kierowcą testowym i wystartuje w kilku rundach z dzikimi kartami.

Wiele osób spodziewało się, że w obliczu planowego GP Finlandii Kallio wróci do stawki na pełen etat, tym bardziej, że mocno poniżej oczekiwań i dużo gorzej od Pola radzi sobie Smith.

Tak się jednak nie stało. Co o tym myślicie?

Bardzo ciekawe wypowiedzi na temat Espargaro i Smitha znajdziecie także w aktualnym numerze MotoRmanii, w obszernym wywiadzie z szefem zespołu Monster Yamaha Tech 3, Herve Poncharalem.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl