MotoGP – Marquez pokonany w Superprestigio – Obejrzyj finał
Mick
12 stycznia 2014

Po niesamowitej walce w biegu finałowym, amerykański mistrz dirt tracku, Brad Baker, pokonał mistrza MotoGP, Marca Marqueza, który tuż przed metą wylądował na deskach. Musicie to zobaczyć!

O Superprestigio pisaliśmy już w tym tygodniu, ale same zawody odbyły się dopiero wczoraj wieczorem. Zgodnie z oczekiwaniami, do finału imprezy organizowanej przez Marca Marquez wszedł zarówno on sam, jak i czarny koń zmagań w Barcelonie, amerykański mistrz dirt tracku, Brad Baker. Nie oszukujmy się; reszta zawodników, w tym takie asy jak Aleix Espargaro czy Esteve Rabat, była tylko tłem dla pojedynku o zwycięstwo, ale jaka to była walka!

Marquez pokazał nam wszystko to, co znamy z MotoGP; uślizgi, szeroko wystawione łokcie, zderzanie się z rywalem i niemal wypychanie go poza tor. Baker nie pozostał jednak dłużny i tuż przed metą Hiszpan został pokonany własną bronią. Wiecie jednak co jest najlepsze? Za rok czeka nas rewanż, ale jest jeszcze coś lepszego; mamy dla Was link do pełnej, 15-minutowej relacji z biegu finałowego, który na żywo pokazała wczoraj hiszpańska telewizja. Zobaczycie go TUTAJ .

Mick
Redaktor naczelny

Redaktor działu sportowego. Kompendium wiedzy o wyścigach motocyklowych. Nie ma sezonu, nie ma klasy i nie ma zawodników, o których Mick chociażby nie słyszał. Odkryje kulisy zarówno WMMP, jak i zakamarki klasy MotoGP. Masz sprawę ? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły