MotoGP – GP Argentyny przesunięte na listopad

- Mick

Kolejny dzień, kolejna przesunięta runda MotoGP. Sezon nie ruszy jednak w kwietniu w Argentynie, a dopiero w maju w Jerez. Z drugiej strony jutro znów wszystko może się zmienić, więc czekajmy po prostu na rozwój wydarzeń.

Jeszcze wczoraj Carmelo Ezpeleta zapewniał, że sezon MotoGP ruszy w Argentynie 19 kwietnia, a może nawet wcześniej na innym torze, ale wygląda na to, że nic z tego. Argentyna wprowadziła wczoraj zakaz organizowania imprez masowych. Najpierw odwołano więc rundę mistrzostw świata w motocrossie, a dzisiaj Grand Prix MotoGP.

Wyścigi przesunięto na listopad i raz jeszcze przesunięto zmagania w Walencji.

Oto komunikat organizatorów i nowy kalendarz MotoGP:

Zrzut ekranu 2020-03-11 o 16.04.12

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl