Mick opowiada o GP Argentyny MotoGP

- MotoRmania

GP Argentyny klasy MotoGP przejdzie do historii. Niestety… z różnych powodów. Mick analizuje je wszystkie w nowym odcinku swojego podcastu. 

Dlaczego Dyrekcja Wyścigu postąpiła słusznie przesuwając zawodników na koniec pól startowych? Kto popełnił błąd podczas problemów Marqueza na starcie? Czy Hiszpan przesadził? Czy Rossi ma rację wytaczając przeciwko obrońcy tytułu największe działa? Czy był kontakt pomiędzy Zarco i Pedrosą? Co działo się na czele wyścigu?

W pierwszej połowie podcastu Mick omawia kontrowersje wokół Marqueza, jego kolizji z Rossim, ich kilkuletniej rywalizacji i dyskusyjnych wydarzeń z przeszłości. Mniej więcej od 37 minuty analizuje całą resztę wyścigu, a na koniec jeszcze kilka słów o ostatniej rundzie mistrzostw Włoch na Misano, w której mogliśmy oglądać Polaka.

Foto: motogp.com

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl