Halowy wyścig supermoto z 2005 roku

- Piotr Jędrzejak

Nie jesteśmy pewni gdzie i z jakiej okazji odbył się ten wyścig. Nie rozumiemy też ani słowa francuskich komentatorów. Ale nie jest to potrzebne – emocje przemawiają same za siebie.

Rok 2005. Wyścig prowadził Alexandre Thibault, ale stawka była bardzo ciasna, podgryzało go kilku zawodników, a szczególnie Jeff Ward. Jednak wąski tor nie ułatwia wyprzedzania. Czy jadący w białych ciuchach Alexandre obroni prowadzenie? Oglądajcie! (Od tego wyścigu minęło już 15 lat… Widzieliście kiedyś w Polsce halowe supermoto?)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl