Dziś o 20:00 Prezentacja Ducati MotoGP – oglądaj tutaj
Mick
23 stycznia 2020

Dziś o godzinie 20:00 w Bolonii odbędzie się pierwsza z prezentacji ekip MotoGP przez sezonem 2020. Swoje tegoroczne barwy zaprezentuje fabryczny zespół Ducati, którego motocykli dosiądą wicemistrz z dwóch poprzednich sezonów, Andrea Dovizioso oraz zwycięzca ubiegłorocznego wyścigu o Grand Prix Włoch, Danilo Petrucci. 

To będzie dla nich przełomowy sezon, ponieważ kontrakty obu kończą się po ostatnim wyścigu w Walencji. Gdyby Dovizioso sięgnął po tytuł, swój pierwszy w MotoGP, zostałby trzecim w historii najstarszym mistrzem świata królewskiej klasy. Czy do możliwe? Jaką broń przygotuje dla niego Ducati? Czy model Desmosedici GP20 zdominuje rywalizacje? Czy Danilo Petrucci zrobi kolejny krok i będzie regularnie walczył w czołówce? Pierwsze odpowiedzi dziś wieczorem.

Relację z Prezentacji możecie obejrzeć na żywo i po fakcie, w oknie poniżej. Start dziś o 20:00:

Mick
Redaktor naczelny

Redaktor działu sportowego. Kompendium wiedzy o wyścigach motocyklowych. Nie ma sezonu, nie ma klasy i nie ma zawodników, o których Mick chociażby nie słyszał. Odkryje kulisy zarówno WMMP, jak i zakamarki klasy MotoGP. Masz sprawę ? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły