Dziś o 20:00 Prezentacja Ducati MotoGP – oglądaj tutaj

- Mick

Dziś o godzinie 20:00 w Bolonii odbędzie się pierwsza z prezentacji ekip MotoGP przez sezonem 2020. Swoje tegoroczne barwy zaprezentuje fabryczny zespół Ducati, którego motocykli dosiądą wicemistrz z dwóch poprzednich sezonów, Andrea Dovizioso oraz zwycięzca ubiegłorocznego wyścigu o Grand Prix Włoch, Danilo Petrucci. 

To będzie dla nich przełomowy sezon, ponieważ kontrakty obu kończą się po ostatnim wyścigu w Walencji. Gdyby Dovizioso sięgnął po tytuł, swój pierwszy w MotoGP, zostałby trzecim w historii najstarszym mistrzem świata królewskiej klasy. Czy do możliwe? Jaką broń przygotuje dla niego Ducati? Czy model Desmosedici GP20 zdominuje rywalizacje? Czy Danilo Petrucci zrobi kolejny krok i będzie regularnie walczył w czołówce? Pierwsze odpowiedzi dziś wieczorem.

Relację z Prezentacji możecie obejrzeć na żywo i po fakcie, w oknie poniżej. Start dziś o 20:00:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl