Jak trenować na Supermoto ?

- MotoRmania

Max Verderosa, utytułowany włoski zawodnik pokazuje jak to się robi.

Jak trenować na supermoto? Tak jak na tym filmie Maxa Verderosy. Wrzucił go do sieci w ubiegłym roku, ale.. coś co powinno mieć milion widzów miało mniej niż tysiąc. Zmieńcie to!

max-for-mro-viterbo-28-marzo-2016

Płynność z jaką jedzie Max to poezja i chyba dla tego dobrano odpowiednią dla poetyckich klimatów muzykę. Co możemy podpatrzyć u Maxa? Niesamowitą pracę ciałem, perfekcyjne, dopracowane podczas treningów motocrossowych skoki ( sprawdziliśmy go dokładnie – dużo czasu spędza na crossie). Max  pomimo 48 lat na karku jest ciągle czołowym zawodnikiem włoskiego supermoto.

Zobaczcie najbardziej inspirujący trening supermoto, który sprawi, że jeżeli macie taki motocykli to wyjedziecie trenować dzisiaj, a jeżeli nie macie, to zaczniecie skanować ogłoszenia w calu nabycia.

 

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl