Widowiskowe wyścigi supermoto na widowiskowym torze!
Piotr Jędrzejak
12 kwietnia 2016

Tor Castelletto we Włoszech może nie ma sekcji offroad, ale za to ma asfaltowe hopki, a wyścigi na nim wyglądają genialnie!

Film mamy dzięki Niwemu, gościowi, który stoi za fanpagem Supermotosport, a cały miniony sezon dostarczał nam filmy z polskich zwodów supermoto. Teraz napisał „Ah! Jak ja uwielbiam patrzeć na ten tor!” i nie możemy się nie zgodzić. Chodzi o obiekt Castelletto Motodromo – Autodromo zlokalizowany we Włoszech, w okolicach Mediolanu. Nie wątpimy, że na pewno znajdą się jeszcze bardziej widowiskowe miejsca, ale musicie przyznać, że pierwsza runda tamtejszych zawodów supermoto wyglądała szalenie widowiskowo!

FIRST ROUND Regionale Supermoto – 03/04/2016Rapidissimo come al solito (ehm ehm).. il video di questa prima giornata di gara! :DNon dimenticate di mettere like alla pagina e di seguirci anche su youtube!Tutte le foto a breve su www.motardica.com/photos/

Opublikowany przez Motardica na 4 kwietnia 2016

Jeżeli Wam mało, zapraszamy na drugi film. Również od ekipy Motardica, również na torze Castelletto, ale tym razem z poprzednich zawodów endurance.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły