TT Racer: Guy Martin w krótkim, ale świetnym dokumencie!
Piotr Jędrzejak
14 stycznia 2015

Gdy myślisz o Tourist Trophy, nie możesz nie wspomnieć o Guyu Martinie!

Ten 33-latek z brytyjskiego Lincolnshire z pewnością należy do najpopularniejszych zawodników startujących w tym morderczym wyścigu. Przy okazji Guy na pewno jest najbardziej barwnym charakterem TT. Wystartował już 11 razy, stawał na podium już 15-krotnie, ale mimo że jest niesamowicie szybki, jeszcze ani razu nie wygrał. Fani go uwielbiają, ale on niekoniecznie lubi rozgłos – sam otwarcie przyznaje, że nie podoba mu się to, ale jakoś musi przez to przebrnąć. Gdy na kilka dni przed TT 2014 inni zawodnicy spotykali się z fanami, Martin… zaszył się u sąsiada. Malował mu dom.

Za ten dokument możemy podziękować brytyjskiej stacji Channel 4. Ma wprawdzie tylko 7 minut, ale odkrywa całkiem ciekawe karty. Dowiecie się na przykład, dlaczego stojąc na 2 miejscu w TT 2014, Guy nie otworzył szampana… Mamy nadzieję, że sprostacie wyzwaniu, jakim jest jego akcent!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły