Tourist Trophy 2012 – najlepsze momenty i slow motion
Piotr Jędrzejak
20 czerwca 2012

Uwielbiamy filmy motocyklowe w zwolnionym tempie, szczególnie gdy bohaterami są John McGuinness czy Guy Martin, a motocykle idą w zakręcie na gumie.

Nie trzeba było długo czekać na kompilacje najlepszych momentów, czy ujęcia w zwolnionym tempie po tegorocznych wyścigach Tourist Trophy na Wyspie Man. Jak zawsze wyścigi były niesamowicie emocjonujące, więc też i klipy ogląda się z opuszczoną szczęką. Nie przeszkodzi w tym nawet fakt, że Senior TT w tym roku zostało odwołane po raz pierwszy w historii (nie licząc lat, gdy TT nie odbyło się w ogólne, jak na przykład w czasie wojen światowych). Warunki były bardzo złe, a to była jednak dobra decyzja – poparł ją nawet McGuinness. Zostawiając to z tyłu, czekamy już na następną edycję TT, oglądając klipy:

Slow motion w kompilacji Duke Video:

Najlepsze momenty oraz slow motion od RMediaRacing:

http://youtu.be/MRDUQ88rhIA

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły