Supermoto kontra supersporty – kolejne starcie!
Piotr Jędrzejak
14 maja 2014

Kilka tygodni temu ekipa Supermofools pojawiła się na track dayu na torze Assen. Oczywiście wjechali tam supermociakami. Zresztą na pewno pamiętacie nagranie, na którym wyraźnie widać, że motocykle supersport nie mają z supermociakami zbyt wiele szans… Oczywiście aby nie było wątpliwości – chłopaki z SMF nieźle ogarniają swoje sprzęty, ale reszta grupy wygląda raczej na niezbyt zaawansowaną.

Mimo wszystko, supermociaki łykające supersporty ogląda się prze-fajnie! Dlatego ekipa Supermofools postanowiła, że zrobi drugie video z wypadu na Assen, tym razem tylko z gościem na Husabergu FS650 SM 2008. Podobno na padoku wszyscy patrzyli na nich w dziwny sposób, jakby tam nie pasowali… Nic dziwnego, my też chcielibyśmy zobaczyć miny tych gości na sportach!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły