Skijoering 2015: kolejna edycja w Karpaczu już niebawem!
MotoRmania
8 stycznia 2015

Skijoering to jest niesamowicie ekscytujący, daje masę radochy, a my wiemy, że IV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Skijoering odbędą się już 21 lutego!

autor: TR4
zdjęcia: photez.pl

Coraz mniejsze zdziwienie pojawia się na twarzach motocyklistów, narciarzy czy fanów sportów ekstremalnych słyszących nazwę Skijoering. Karpacz już od kilku lat prężnie wspiera tę widowiskową dyscyplinę łączącą narciarstwo z motocrossem. Odbywająca się cyklicznie impreza na stałe wpisała się w kalendarz eventów motorowych w Polsce.

Nie tylko sama dyscyplina powoduje efekt WOW, ale także organizatorzy, którzy z roku na rok dokonują niemożliwego. Poprzednie Mistrzostwa (2014) odbyły się przy iście wiosennej gdzie w lutym panowała temperatura +8 st. C. Można? Można! Przekonajcie się sami, jak to wyglądało!

Po raz kolejny zwiększa się ilość startujących ekip za czym idzie rosnąca ranga zawodów. Po raz czwarty Karpacz przywita najlepszych zawodników nie tylko z Polski, ale także z Niemiec i Czech. Podczas tej edycji, impreza ponownie będzie „grubo” zorganizowana. IV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Skijoering 2015 będą… edycją nocną! Przygotujcie się na jedyną w tym kraju imprezę gdzie w nocnej, górskiej scenerii będzie można oglądać zmagania narciarzy i motocyklistów walczących ramię w ramię. Już teraz zapiszcie w swoich kalendarzach datę 21. lutego, więcej szczegółów niebawem, ale jedno wiemy na pewno: to będzie jedyna taka noc w roku!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły