Reakcje widzów na trasie Isle of Man Tourist Trophy

- Piotr Jędrzejak

Wyścigi drogowe na Wyspie Man to wydarzenie wyjątkowe. Dramatycznie długi i skrajnie niebezpieczny tor pokonywany jest ze średnimi prędkościami ponad 200 km/h. W najszybszych miejscach zawodnicy lecą ponad 330 km/h.

Kilka dni temu ruszyła kolejna edycja IoMTT. Ze względu na trudne warunki pogodowe, niektóre sesje kwalifikacyjne były już odwoływane. Były także pierwsze wypadki, na szczęście bez nieprzyjemnych skutków. W tegorocznej edycji miał wystartować także Polak, Krystian Paluch.

Z okazji trwającego już TT na Wyspie Man, sprawdźcie wyjątkowo popularny film z kompilacją kilku reakcji widzów obecnych na trasie w poprzednich latach. A jak Wy byście zareagowali?

https://www.youtube.com/watch?v=dj-IY9ltLnc

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl