Podsumowanie 2015 od Luc1 Motorsport: kto by się spodziewał?
Piotr Jędrzejak
8 lutego 2016

Świetne ujęcia i kawałek historii jednego z najbardziej znanych zespołów supermoto.

Na pewno kojarzycie zespół Luc1 Motorsport, pisaliśmy o nich nie raz. No właśnie, to jest tylko „jakiś tam” zespół z francuskich mistrzostw supermoto, a ich nazwę, logo i filmy znane są na całym świecie. Dlaczego? Ekipa zawdzięcza to niesamowitym wynikom, ale również (a może przede wszystkim) świetnym filmom, które często rozprzestrzeniały się po świecie wręcz wirusowo. Teraz zobaczcie podsumowanie minionego sezonu, „best of 2015”.

Jednak nie jest to zwykła kompilacja kilku najlepszych ujęć. Tym razem film ma głębszy przekaz. Chłopaki zastanawiają się, kto w 2008 roku, gdy zespół powstał, mógłby spodziewać się takich wyników oraz własnego pucharu wyścigowego? Kto mógłby spodziewać się takiej rozpoznawalności, czy nawet kooperacji z Danim Pedrosą? No i czego można spodziewać się po sezonie 2016? Zresztą obejrzyjcie i posłuchajcie sami:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły