Najlepsze momenty wyścigu endurance na MotoRanczu Rossiego!

- Piotr Jędrzejak

Tym razem impreza nazywała się „La 100 km Dei Campioni‬” i jak zwykle chcielibyśmy tam być chociażby jako widzowie!

W weekend 16-17. stycznia, Valentino Rossi urządził na swoim flat trackowym MotoRanczu kolejne, wypasione wyścigi. To nie pierwsze tego typu zmagania endurance, a tym razem nazywały się ‎”La 100 km Dei Campioni‬”, czyli „100 km Mistrzów”. Pewnie sami zgadniecie, na jakim dystansie rozgrywały się wyścigi, a my tylko dodamy, że zawodnicy ścigali się w parach. Oczywiście nie zabrakło wielu znanych nazwisk!

Wyścig wygrał Valentino w parze ze swoim przyrodnim bratem, Lucą Marini. Drugie miejsce zajęli Danilo Petrucci i Franco Morbidelli, a podium zamknęli Andrea Dovizioso z legendą supermoto, Thomasem Chareyre! Co ciekawe, nagrodami na podium były smakowite szynki i kiełbasy. Ale teraz zobaczcie najlepsze ujęcia:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!