IV epizod TT Legends Documentary: zobacz Tourist Trophy od środka!
Piotr Jędrzejak
7 lutego 2014

Wasza ulubiona seria dokumentalna Honda TT Legends powraca!

Zapraszamy na już 4 epizod wyśmienitej serii filmów dokumentalnych o Mistrzostwach Świata Endurance oraz wyścigach drogowych. Z ekipą Honda TT Legends podróżujemy po torach i sprawdzamy, jak to wszystko wygląda za kulisami. Tym razem odwiedzamy wyścig na Wyspie Man w sezonie 2012. Czego możemy spodziewać się w tym odcinku? Zobaczymy, jak wygląda zaplecze Tourist Trophy, jeszcze lepiej poznamy zawodników oraz zobaczymy co mają w kamperach i w lodówkach. Przekonamy się, jak John McGuinness zgarnął swoje 18. zwycięstwo na Wyspie Man oraz odwiedzimy Simona Andrewsa w szpitalu po jego wypadku.

Oczywiście nie zabrakło totalnie rozbrajających ujęć z toru Mountain Course! Tradycyjnie już poinformujcie znajomych i szefa, że przez najbliższe 22 minuty będziecie… na Wyspie Man!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły