Isle of Man TT – zobacz wideo promocyjne edycji 2017

- Adam Lambryczak

Zawody Isle of Man TT są uznawane za jedne z najbardziej prestiżowych i niebezpiecznych na świecie. Posiadają 100-letnią historię, która w 2017 roku nadal będzie kontynuowana!

Organizator opublikował właśnie 5-minutowe wideo promujące nadchodzącą rywalizacje na wyspie Man, położonej między Anglią, a Irlandią. Co nas czeka? To co zawsze – ogromne emocje, dopracowane maszyny i oglądactwo na najwyższym poziomie dzięki użyciu ogromnej ilości kamer. Nic tylko czekać na przełom maja i czerwca 2017, ale póki co musicie to obejrzeć!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl