Film z Gymkhany w Łodzi – działo się!

- Piotr Jędrzejak

Rozgrywka pucharowa odbyła się w formie wyścigowej z elementem sprintu. Było widowiskowo!

W minioną sobotę w Łodzi odbyła się runda Gymkhany, o której czytaliście na MotoRmanii. Poza zwykłymi zawodami, jak zwykle odbyła się dodatkowa rozgrywka pucharowa – o Puchar Rektora Politechniki Łódzkiej. Tym razem jednak puchar był nietypowy i niesamowicie ekscytujący. Jak to opisuje Krzysiek „Dziki” Dzikowski (jego fanpage):

„W ubiegłą sobotę, 30 lipca w Łodzi odbyła się druga runda ogólnopolskich zawodów MotoGymkhany – GymkhanaGP (połączona relacja z Wrocławia i Łodzi wkrótce na stronach MotoRmanii). Co roku organizatorzy tej rundy zaskakują nas swoją pomysłowością na rozgrywkę pucharową. Poniższy film jest właśnie relacją z rozgrywki o Puchar Rektora Politechniki Łódzkiej. 🙂

Takiej zabawy gymkhaną to ja nigdy nie miałem! Była to namiastka wyścigów, a także coś innego, niż biegi równoległe, które dotąd były u nas praktykowane – jednym słowem MEGA ZABAWA! Łódź zawsze zaskakuje, ale tym razem przeszli samych siebie i to nie tylko za fun związany z jazdą, ale i za przygotowanie placu, z którym były wielkie problemy – chwała im za to!

Film przygotowany przez Piotr „Rav” Ślęzak #86 (jego FB), któremu należą się także słowa uznania za chęci i poświęcony na to czas – dziękujemy!”

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl