Film z Gymkhany w Łodzi – działo się!
Piotr Jędrzejak
3 sierpnia 2016

Rozgrywka pucharowa odbyła się w formie wyścigowej z elementem sprintu. Było widowiskowo!

W minioną sobotę w Łodzi odbyła się runda Gymkhany, o której czytaliście na MotoRmanii. Poza zwykłymi zawodami, jak zwykle odbyła się dodatkowa rozgrywka pucharowa – o Puchar Rektora Politechniki Łódzkiej. Tym razem jednak puchar był nietypowy i niesamowicie ekscytujący. Jak to opisuje Krzysiek „Dziki” Dzikowski (jego fanpage):

„W ubiegłą sobotę, 30 lipca w Łodzi odbyła się druga runda ogólnopolskich zawodów MotoGymkhany – GymkhanaGP (połączona relacja z Wrocławia i Łodzi wkrótce na stronach MotoRmanii). Co roku organizatorzy tej rundy zaskakują nas swoją pomysłowością na rozgrywkę pucharową. Poniższy film jest właśnie relacją z rozgrywki o Puchar Rektora Politechniki Łódzkiej. 🙂

Takiej zabawy gymkhaną to ja nigdy nie miałem! Była to namiastka wyścigów, a także coś innego, niż biegi równoległe, które dotąd były u nas praktykowane – jednym słowem MEGA ZABAWA! Łódź zawsze zaskakuje, ale tym razem przeszli samych siebie i to nie tylko za fun związany z jazdą, ale i za przygotowanie placu, z którym były wielkie problemy – chwała im za to!

Film przygotowany przez Piotr „Rav” Ślęzak #86 (jego FB), któremu należą się także słowa uznania za chęci i poświęcony na to czas – dziękujemy!”

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły