Zamień swoją Yamahę R3 w cafe racera: zestaw owiewek
Piotr Jędrzejak
17 grudnia 2018

Masz Yamahę R3 i zastanawiasz się, w jaki sposób swój motocykl uczynić wyjątkowym?

Yamaha YZF-R3 to niezwykle popularny motocykl. Znajduje sporo zastosowań, ponieważ (jak wiele podobnych sprzętów z tej kategorii), nadaje się zarówno dla początkującego motocyklisty, czy też dla tego bardziej zaawansowanego ridera – sprawdzi się w codziennych dojazdach do pracy oraz w szlifowaniu umiejętności na torze.

Jeżeli jednak kategoria „sportowych trzysetek” staje się coraz bardziej popularna, to co zrobić, aby wyróżnić się z tłumu? Pomysłów może być kilka, a z pomocą przychodzi sklep GG Retrofitz z Kalifornii. Chłopaki zajmują się designem. Projektują i sprzedają sporo ciekawych akcesoriów motocyklowych, a ostatnio stało się o nich głośno za sprawą zestawu Rocket Street właśnie do Yamahy R3.

Zestaw jest maksymalnie prosty. Za niecałe 1100 dolarów otrzymujemy komplet owiewek, który totalnie odmienia wygląd zwykłej Yamahy R3. W zestawie są owiewki: przednia, szyba, lewa, prawa, dolna oraz zadupek. Do tego nie zabrakło osłony na zbiornik oraz wszelkich spinek i mocowań do owiewki. We własnym zakresie należy dokupić okrągłą, 7-calową lampę przednią oraz kierownicę typu clip on. Owiewki są białe i czekają na twoją własną twórczość. Ale sklep ma też w ofercie 3 gotowe zestawy naklejek za 260-300 dolarów. Owiewki pasją do Yamahy R3 z lat 2015-2018. Co ciekawe, ważą 5,9 kg, dzięki czemu oszczędza się blisko 4 kg na masie motocykla

Nie wiemy jaka jest wasza opinia, ale według nas Yamaha R3 w stylu cafe racer z pomarańczowo-błękitnymi naklejkami totalnie wymiata. Zestaw Rocket Street od GG Retrofitz znajdziecie tutaj.

P.S.: To przy okazji całkiem niezły pomysł na prezent pod choinkę!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły