Zamień swoją Yamahę R3 w cafe racera: zestaw owiewek

- Piotr Jędrzejak

Masz Yamahę R3 i zastanawiasz się, w jaki sposób swój motocykl uczynić wyjątkowym?

Yamaha YZF-R3 to niezwykle popularny motocykl. Znajduje sporo zastosowań, ponieważ (jak wiele podobnych sprzętów z tej kategorii), nadaje się zarówno dla początkującego motocyklisty, czy też dla tego bardziej zaawansowanego ridera – sprawdzi się w codziennych dojazdach do pracy oraz w szlifowaniu umiejętności na torze.

Yamaha R3 owiewki cafe racer (14)

Jeżeli jednak kategoria „sportowych trzysetek” staje się coraz bardziej popularna, to co zrobić, aby wyróżnić się z tłumu? Pomysłów może być kilka, a z pomocą przychodzi sklep GG Retrofitz z Kalifornii. Chłopaki zajmują się designem. Projektują i sprzedają sporo ciekawych akcesoriów motocyklowych, a ostatnio stało się o nich głośno za sprawą zestawu Rocket Street właśnie do Yamahy R3.

Yamaha R3 owiewki cafe racer (8)

Zestaw jest maksymalnie prosty. Za niecałe 1100 dolarów otrzymujemy komplet owiewek, który totalnie odmienia wygląd zwykłej Yamahy R3. W zestawie są owiewki: przednia, szyba, lewa, prawa, dolna oraz zadupek. Do tego nie zabrakło osłony na zbiornik oraz wszelkich spinek i mocowań do owiewki. We własnym zakresie należy dokupić okrągłą, 7-calową lampę przednią oraz kierownicę typu clip on. Owiewki są białe i czekają na twoją własną twórczość. Ale sklep ma też w ofercie 3 gotowe zestawy naklejek za 260-300 dolarów. Owiewki pasją do Yamahy R3 z lat 2015-2018. Co ciekawe, ważą 5,9 kg, dzięki czemu oszczędza się blisko 4 kg na masie motocykla

Yamaha R3 owiewki cafe racer (15)

Nie wiemy jaka jest wasza opinia, ale według nas Yamaha R3 w stylu cafe racer z pomarańczowo-błękitnymi naklejkami totalnie wymiata. Zestaw Rocket Street od GG Retrofitz znajdziecie tutaj.

P.S.: To przy okazji całkiem niezły pomysł na prezent pod choinkę!

Yamaha R3 owiewki cafe racer (1)

Yamaha R3 owiewki cafe racer (2)

Yamaha R3 owiewki cafe racer (3)

Yamaha R3 owiewki cafe racer (4)

Yamaha R3 owiewki cafe racer (5)

Yamaha R3 owiewki cafe racer (6)

Yamaha R3 owiewki cafe racer (7)

Yamaha R3 owiewki cafe racer (9)

Yamaha R3 owiewki cafe racer (10)

Yamaha R3 owiewki cafe racer (11)

Yamaha R3 owiewki cafe racer (12)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl