Nieprzyzwoicie piękny film z odbudowy dwusuwowego silnika CR250

- Piotr Jędrzejak

Po kliknięciu play już nie uda się oderwać wzroku.

Cameron Niemela jest jednym z tych youtuberów, którzy zajmują się sprawami technicznymi. Cameron przede wszystkim skupia się na crossach, na sposobie montażu, serwisu, ale także czyszczenia i pielęgnacji poszczególnych podzespołów. Jednak jego niedawny film z odbudowy dwusuwowego silnika Hondy CR250 rozbił bank. W dwa miesiące zgarnął już ponad 2 miliony wyświetleń!

Skąd takie zainteresowanie? Za chwile przekonacie się sami, ale ostrzegamy – film ma 10 minut, a gdy już klikniecie play, nie będzie odwrotu. Przed wami przepiękne ujęcia, które nagrane i zmontowane zostały na wręcz nieprzyzwoicie wysokim poziomie. Sam sposób pracy Camerona, czystość jego warsztatu, czy użyte narzędzia (lub sam stojak na silnik), także nie pozwalają oderwać wzroku.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl