Jurgen radzi: jak dobrać pompę do zacisku i jak ustawić układ hamulcowy
Piotr Jędrzejak
5 maja 2017

Jeżeli przygotowujecie supermociaka do wyścigów lub chcielibyście poprawić wydajność swojego układu hamulcowego, albo po prostu lubicie poznawać techniczne ciekawostki, musicie to obejrzeć.

Oczywiście, że najprostszym sposobem byłby zakup gotowego, dedykowanego zestawu hamulcowego. No i nie ma nic złego w tym, że ktoś chce korzystać z doświadczenia większych producentów. Ale być może należycie do tych osób, które lubią zrobić coś samodzielnie? A może chcecie koniecznie zaspokoić techniczną ciekawość budowy hamulca i stosunku wielkości tłoczka w pompie hamulcowej do tłoczka w zacisku?

Z pomocą przychodzi Jurek „Jurgen” Głodek #113, polski zawodnik supermoto. Na swoim fanpage’u Mogę Być Szybki, Jurgen ruszył właśnie z serią vlogów o technice motocyklowej. W pierwszym odcinku w przystępny sposób tłumaczy konfigurację hamulca. Nam się bardzo podoba, a Wam?

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły