W offroadzie wszystko sprowadza się do opon
Piotr Jędrzejak
27 lipca 2016

Za każdym razem, gdy widzimy nowe filmy od Motology, możemy spodziewać się oszałamiającej jazdy ujętej w najwyższej jakości filmach. Tym razem twórca, Adam Riemann dodał do tego sporą dawkę cennych uwag.

Oglądając ten film staje się oczywiste, że nastąpiła jakaś umowa z Pirelli – jeżeli więc jesteście uczuleni na reklamę i lokowanie produktu… I tak to obejrzyjcie. Niesamowita jazda Adama jest tego warta.

Riemann słusznie podkreśla, że to, jak zachowuje się motocykl, zależy przede wszystkim od opon. Jeżeli chcesz jeździć z wyłączoną kontrolą trakcji, opony muszą być najlepiej dopasowane do charakterystyki terenu. A jeżeli nie masz takich opon, elektronika musi Cię ratować. Prawdziwą wagę motocykla oraz możliwości opon poznacie, gdy zaczniecie jeździć poślizgami, czy po wymagających przeszkodach. Zobaczcie, jak to się robi na 210-kilogramowym, 150-konnym KTMie 1190 Adventure R.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły