W offroadzie wszystko sprowadza się do opon

- Piotr Jędrzejak

Za każdym razem, gdy widzimy nowe filmy od Motology, możemy spodziewać się oszałamiającej jazdy ujętej w najwyższej jakości filmach. Tym razem twórca, Adam Riemann dodał do tego sporą dawkę cennych uwag.

Oglądając ten film staje się oczywiste, że nastąpiła jakaś umowa z Pirelli – jeżeli więc jesteście uczuleni na reklamę i lokowanie produktu… I tak to obejrzyjcie. Niesamowita jazda Adama jest tego warta.

Riemann słusznie podkreśla, że to, jak zachowuje się motocykl, zależy przede wszystkim od opon. Jeżeli chcesz jeździć z wyłączoną kontrolą trakcji, opony muszą być najlepiej dopasowane do charakterystyki terenu. A jeżeli nie masz takich opon, elektronika musi Cię ratować. Prawdziwą wagę motocykla oraz możliwości opon poznacie, gdy zaczniecie jeździć poślizgami, czy po wymagających przeszkodach. Zobaczcie, jak to się robi na 210-kilogramowym, 150-konnym KTMie 1190 Adventure R.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl