Symulator Wheelie 2.0 – teraz przechyla się na boki!
Piotr Jędrzejak
29 listopada 2017

Symulator jazdy na kole to fajna sprawa, jednak to urządzenie posiada swoje ograniczenia… które teraz zostały częściowo pokonane!

Symulator jazdy na kole to żadna nowość. Stelaż, motocykl przymocowany na tylną oś i to wszystko. Taki symulator to naprawdę ciekawa sprawa, jednak wiele osób twierdzi, że nie ma to zbyt wiele wspólnego z prawdziwym życiem i prawdziwą jazdą na kole. Jeden z takich symulatorów zbudowała sobie ekipa Stunt Freaks Team. Ich fani z kolei zasugerowali, aby dodać symulację przechylania się motocykla na boki – w końcu panowanie nad przechylającą się maszyną to jedna z najważniejszych spraw w trakcie jazdy na kole.

Ekipa SFT wzięła w ręce spawarkę, kilka kątowników, kilka sprężyn i oto jest. Symulator Wheelie w wersji 2.0! Na tym urządzeniu można w bezpiecznych warunkach nie tylko poznać uczucie jazdy na kole w pionie, ale także trenować panowanie nad przechylaniem się na boki!

Zobaczcie sami. Trenowalibyście?

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły