Rekord toru Silesia Ring: nagranie Kamila Krzemienia na R1
Piotr Jędrzejak
27 lipca 2018

Zobaczcie onboard z 1:41,1 na Silesia Ringu!

W miniony weekend Kamil Krzemień odwiedził tor Silesia Ring w Kamieniu Śląskim. 18-letni zawodnik ekipy Wójcik Racing Team miał tam jeden cel – zaaklimatyzować się na pokładzie „tysiąca”. Misję spełnił chyba całkiem skutecznie. Jak sam napisał, z każdym okrążeniem czuł się lepiej za sterami stockowej Yamahy YZF-R1, co chwilę poprawiając swój czas. Przy okazji wykręcił rekord toru Silesia Ring: 1 min 41,1 sek. „Bardzo jestem zadowolony i łatwo go nie oddam teraz. 🙂 Do zobaczenia!” – podsumował Kamil.

Sprawdźcie nagranie z toru z dwóch kamer. Zwróćcie uwagę na pracę ciałem. Być może uda się Wam też podpatrzeć trajektorię.

W najbliższym sezonie przed Kamilem czeka start w pełnym sezonie wytrzymałościowych wyścigów FIM EWC, z Adrianem Paskiem i Danielem Bukowskim w juniorskim zespole Wójcik Racing Team.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły