Rekord toru Silesia Ring: nagranie Kamila Krzemienia na R1

- Piotr Jędrzejak

Zobaczcie onboard z 1:41,1 na Silesia Ringu!

W miniony weekend Kamil Krzemień odwiedził tor Silesia Ring w Kamieniu Śląskim. 18-letni zawodnik ekipy Wójcik Racing Team miał tam jeden cel – zaaklimatyzować się na pokładzie „tysiąca”. Misję spełnił chyba całkiem skutecznie. Jak sam napisał, z każdym okrążeniem czuł się lepiej za sterami stockowej Yamahy YZF-R1, co chwilę poprawiając swój czas. Przy okazji wykręcił rekord toru Silesia Ring: 1 min 41,1 sek. „Bardzo jestem zadowolony i łatwo go nie oddam teraz. 🙂 Do zobaczenia!” – podsumował Kamil.

Sprawdźcie nagranie z toru z dwóch kamer. Zwróćcie uwagę na pracę ciałem. Być może uda się Wam też podpatrzeć trajektorię.

W najbliższym sezonie przed Kamilem czeka start w pełnym sezonie wytrzymałościowych wyścigów FIM EWC, z Adrianem Paskiem i Danielem Bukowskim w juniorskim zespole Wójcik Racing Team.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl