Piotrek Biesiekirski na 690 Duke kontra ktoś na 1290 Super Duke R

- Piotr Jędrzejak

72 KM kontra 180 KM – nie sprzęt, lecz technika…

KTM 690 Duke to świetny motocykl, lubimy go. Daje ogromną radość z codziennego użytkowania, można pobawić się nim w stunt i przeróżne ewolucje, a do tego jest przyjemnie dziki. Jeżeli jednak chcecie osiągać jak największe prędkości i jak najlepsze czasy na torze, 690 Duke raczej nie będzie na szczycie listy. No chyba, że chcecie nieustannie podnosić swoje umiejętności i robić takie rzeczy jak Piotrek Biesiekirski (tak, to ten 15-latek, który zdominował Puchar Polski Moto3 oraz był na testach w Red Bull MotoGP Rookies Cup).

Jeżdżąc po torze na swoim 72-konnym, 1-cylindrowym Duke’u, Piotrek spotkał kogoś na 180-konnym 1290 Super Duke R oraz kilka innych osób na sportach. Zobaczcie, co Piotrek z nimi zrobił na jednym okrążeniu…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl