Dwóch gości na Goldwingach atakuje tor motocrossowy – wygrali!

- Piotr Jędrzejak

13-metrowy skok na Goldwingu? Tak, musicie to zobaczyć.

Pamiętacie ważną informację sprzed kilku dni, kiedy to dwóch gości wzięło Goldwingi na górską ścieżkę enduro? Wyszedł z tego niezwykle widowiskowy materiał filmowy. Zachęceni popularnością swojego nietypowego zastosowania Goldasów, dwóch gości podpisujących się jako Dos Honduros (wiecie, Honda + enduro), tym razem zaatakowało tor motocrossowy.

Goldasy nie mają zbyt wielu modyfikacji. Pozostały nawet CB radia oraz samostabilizujące uchwyty na napoje. Goldwingi latają, skaczą, pokonują whoopsy oraz są agresywnie składane w bandy – i dają sobie radę! W odpowiedzi na pytanie, jak głośno uszczelniacze zawieszenia wołały o pomoc, Dos Honduros napisali: „Podwoiliśmy ciśnienie powietrza w amortyzatorach i widelcach niedawno, no i jakimś cudem nie ma wycieków nawet po wszystkich tych skokach. Filtr oleju i miska olejowa uderzają w glebę jako pierwsze i to pewnie one uratowały uszczelniacze.”

Gdy Dos Honduros jeździli po torze motocrossowym, nie odbywały się tam żadne zawody. Co więc wygrali zgodnie z naszym tytułem artykułu? To proste – sławę w internecie. 13-metrowy skok na pewno pomógł.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl