Dwóch gości na Goldwingach atakuje tor motocrossowy – wygrali!
Piotr Jędrzejak
30 lipca 2019

13-metrowy skok na Goldwingu? Tak, musicie to zobaczyć.

Pamiętacie ważną informację sprzed kilku dni, kiedy to dwóch gości wzięło Goldwingi na górską ścieżkę enduro? Wyszedł z tego niezwykle widowiskowy materiał filmowy. Zachęceni popularnością swojego nietypowego zastosowania Goldasów, dwóch gości podpisujących się jako Dos Honduros (wiecie, Honda + enduro), tym razem zaatakowało tor motocrossowy.

Goldasy nie mają zbyt wielu modyfikacji. Pozostały nawet CB radia oraz samostabilizujące uchwyty na napoje. Goldwingi latają, skaczą, pokonują whoopsy oraz są agresywnie składane w bandy – i dają sobie radę! W odpowiedzi na pytanie, jak głośno uszczelniacze zawieszenia wołały o pomoc, Dos Honduros napisali: „Podwoiliśmy ciśnienie powietrza w amortyzatorach i widelcach niedawno, no i jakimś cudem nie ma wycieków nawet po wszystkich tych skokach. Filtr oleju i miska olejowa uderzają w glebę jako pierwsze i to pewnie one uratowały uszczelniacze.”

Gdy Dos Honduros jeździli po torze motocrossowym, nie odbywały się tam żadne zawody. Co więc wygrali zgodnie z naszym tytułem artykułu? To proste – sławę w internecie. 13-metrowy skok na pewno pomógł.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły