Dowód, że nie potrzebujesz regulacji zawieszenia na drodze (video)?

- MotoRmania

Większość motocyklistów chce posiadać regulowane zawieszenie, ale ilu tak naprawdę z niego korzysta?

Około 90% motocykli jakie dostajemy do testów posiada zawieszenia ustawione fabrycznie. Z tego kolejne 99% nie wymaga od nas żadnych regulacji w przypadku jazdy drogowej. W 2018 roku brak konieczności regulacji zawieszenia podkreślił KTM wypuszczając na rynek 790 Duka, który nie posiada takich możliwości. Okazało się, że ten umiejętnie ustawiony przez fabrykę motocykl klei się do drogi w sposób wyjątkowy. Pozwala też bardzo precyzyjnie pokonywać zakręty – ( podczas jazdy zawsze ubierajcie odzież ochronną, ze względu na relatywnie niewielką prędkość, znajomość trasy testowej, oraz wysoką temperaturę Pejser jedzie w buzerze – prosimy go nie naśladować).

Chcemy dla was przygotować serię materiałów dotyczących regulacji zawieszenia na drodze.. Jeżeli jesteście zainteresowani to prosimy o info w postach. Czy kupując motocykl ustawiacie sobie zawieszenie „pod siebie”? Czy dokonujecie korekty regulacji na drodze? Czy świadomie wybieracie ustawienia pomiędzy komfortowymi lub sportowymi? Czy uważacie, że rozumiecie zasady regulacji zawieszenia? Czy regulowalibyście zawieszenie gdybyście mieli większą wiedzę na temat tego jak to robić? Dajcie znać 🙂

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl