Dowód, że nie potrzebujesz regulacji zawieszenia na drodze (video)?
MotoRmania
9 czerwca 2020

Większość motocyklistów chce posiadać regulowane zawieszenie, ale ilu tak naprawdę z niego korzysta?

Około 90% motocykli jakie dostajemy do testów posiada zawieszenia ustawione fabrycznie. Z tego kolejne 99% nie wymaga od nas żadnych regulacji w przypadku jazdy drogowej. W 2018 roku brak konieczności regulacji zawieszenia podkreślił KTM wypuszczając na rynek 790 Duka, który nie posiada takich możliwości. Okazało się, że ten umiejętnie ustawiony przez fabrykę motocykl klei się do drogi w sposób wyjątkowy. Pozwala też bardzo precyzyjnie pokonywać zakręty – ( podczas jazdy zawsze ubierajcie odzież ochronną, ze względu na relatywnie niewielką prędkość, znajomość trasy testowej, oraz wysoką temperaturę Pejser jedzie w buzerze – prosimy go nie naśladować).

Chcemy dla was przygotować serię materiałów dotyczących regulacji zawieszenia na drodze.. Jeżeli jesteście zainteresowani to prosimy o info w postach. Czy kupując motocykl ustawiacie sobie zawieszenie „pod siebie”? Czy dokonujecie korekty regulacji na drodze? Czy świadomie wybieracie ustawienia pomiędzy komfortowymi lub sportowymi? Czy uważacie, że rozumiecie zasady regulacji zawieszenia? Czy regulowalibyście zawieszenie gdybyście mieli większą wiedzę na temat tego jak to robić? Dajcie znać 🙂

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły