18-letni Piotrek Biesiekirski w akcji! Ten chłopak NAPRAWDĘ TO ZROBI!

- MotoRmania

Piotrek Biesiekirski wpadał na trening do Moto Angeles i pokazał nam dlaczego ma szansę na dobre wyniki w Mistrzostwach Świata.

Do hiszpańskiej haciendy Motormanii przyjeżdżają na treningi nie tylko osoby początkujące czy średnio zaawansowane. Pojawiają się też zawodnicy z górnej półki, a w zeszłym tygodniu nastąpiła kumulacja. Gościliśmy Monikę Jaworską wraz z zespołem „Katanka Young Team”, oraz Piotrka Biesiekirskiego, którego fanom wyścigów nie trzeba przedstawiać. Piotrek pomimo swoich 18 lat ma już ogromne doświadczenie i nieprawdopodobne umiejętności. Każdy aspekt prowadzenia motocykla dopracował na wybitnym poziomie, ale zdaje sobie sprawę, że jeszcze długa droga przed nim. Zobaczcie jak robi to na treningach, a przy okazji nabierzcie ochoty na przyjazd do Moto Angeles.. Pierwsze dostępne terminy od maja – zapraszamy 🙂

 

 

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl