18-letni Piotrek Biesiekirski w akcji! Ten chłopak NAPRAWDĘ TO ZROBI!
MotoRmania
3 lutego 2020

Piotrek Biesiekirski wpadał na trening do Moto Angeles i pokazał nam dlaczego ma szansę na dobre wyniki w Mistrzostwach Świata.

Do hiszpańskiej haciendy Motormanii przyjeżdżają na treningi nie tylko osoby początkujące czy średnio zaawansowane. Pojawiają się też zawodnicy z górnej półki, a w zeszłym tygodniu nastąpiła kumulacja. Gościliśmy Monikę Jaworską wraz z zespołem „Katanka Young Team”, oraz Piotrka Biesiekirskiego, którego fanom wyścigów nie trzeba przedstawiać. Piotrek pomimo swoich 18 lat ma już ogromne doświadczenie i nieprawdopodobne umiejętności. Każdy aspekt prowadzenia motocykla dopracował na wybitnym poziomie, ale zdaje sobie sprawę, że jeszcze długa droga przed nim. Zobaczcie jak robi to na treningach, a przy okazji nabierzcie ochoty na przyjazd do Moto Angeles.. Pierwsze dostępne terminy od maja – zapraszamy 🙂

 

 

 

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły