Wójcik Junior Racing Team – po pierwszym wyścigu ETC. Mamy wyniki! BRAWO!

- Pejser

Przed chwilą dobiegł końca pierwszy wyścig z cyklu European Talent Cup, który był jednocześnie debiutem polskich zawodników w tej serii.

 

Mamy nieoficjalne wyniki  ( jeżeli nie dojdzie do dyskwalifikacji zawodników to będą one ostateczne). Polskie dzieciaki z WRT zmagały się z torem, którego nie znają i z kompletnie nowym środowiskiem. To pierwsze doświadczenie, które pozwoli nabrać pewności siebie i zrobić kolejny krok zmniejszający dystans do rywali. W stosunku do kwalifikacji zarówno Mati Pasiuk jak i Milan Pawelec osiągnęli niesamowity progres jeżeli chodzi o zajęte ostatecznie miejsca. Milan awansował w wyścigu na 22, a Mati na 25 miejsce.  Chłopaki pojechali mądry wyścig i nie popełnili błędów – aż 13 ich rywali nie ukończyło tych zawodów. Zdolność do ukończenia wyścigu jest pierwszy i najbardziej podstawowym zadaniem zawodnika, który jedzie na granicy swoich możliwości. Brawo chłopaki. Trzymamy kciuki za całą trójkę, a już za kilka dni w zmaganiach zobaczycie również Motormania KidzGP Team na torze w Portimao!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl