„Biesiek” PRZESADZIŁ! Drugi po starcie. Zobacz jak skończył wyścig ME Moto2!

- MotoRmania

Piotr Biesiekirski reprezentujący barwy Euvic Stylobike zaliczył niesamowity pierwszy wyścig w Mistrzostwach Europy Moto2.

Tuż po starcie na torze Estoril Piotrek ( Euvic Stylobike) wysunął się na drugą pozycję, ale w zamieszaniu, zaraz później wylądował na ósmej. Od tego momentu zaczyna się systematyczna pogoń, za czołówką i kolejne odzyskiwanie utraconych miejsc. Tempo Piotrka POZWALAŁO WALCZYĆ O PODIUM, ale strata wygenerowana zaraz po fantastycznym starcie umożliwił „tylko” 5. miejsce. Jeszcze dzisiaj drugi wyścig. TRZYMAMY KCIUKI ZA PIOTRKA. Jest mega.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl