Małe „Wójciki” – zderzenie z rzeczywistością w ETC. Za chwilę wyścig!
MotoRmania
7 lipca 2020

Już za godzinę (12.00 CET) rozpocznie się pierwszy wyścig tegorocznej serii European Talent Cupu, w którym zadebiutują juniorzy z Wójcik Racing Team.

Sensacyjny na polskiej arenie Milan Pawelec, wraz ze swoim bratem Olegiem oraz „naszym” ( wychowankiem Motormania KidzGP) Mateuszem Pasiukiem mają za sobą ciężkie kwalifikacje do pierwszej rundy ETC w Estoril gdzie startuje najbardziej utalentowana młodzież. W stawce ponad 40 zawodników trzeba było zmieścić się w pierwszej „38-mce”, aby zakwalifikować się do wyścigu. Ta sztuka udała się Milanowi oraz Matiemu, którzy zajęli kolejno 36 i 38 miejsce. Oleg na 40 miejscu jest na liście rezerwowej do wyścigu.

Pamiętajmy, że to pierwsze zderzenie tych dzieciaków z takim poziomem, z takimi motocyklami, z takim torem… To pierwsze doświadczenia, które wsparte odpowiednim treningiem sprawią, że będą coraz mocniejsi. Za dwa tygodnie podobne wyniki czekają pewnie dzieciaki Motormania KidzGP Team w Portimao podczas rozgrywek serii Cuna de Campeones. Musimy się uzbroić w cierpliwość i kibicować tym dzielnym młodym chłopakom. To początek ich ciężkiej pracy.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły