WMMP: 500 euro zgłoszenie + 560 euro za jedną rundę ! KALENDARZ i KOSZTY 2020.
MotoRmania
21 stycznia 2020

W tym roku nie będzie, żadnej polskiej indywidualnej rundy WMMP – starty zostały podpięte pod cały cykl Alpe Adria.

Chociaż nie wydano jeszcze oficjalnego komunikatu dzisiaj potwierdziliśmy, że sprawa jest przesądzona. Powołując się na życzenia niektórych czołowych zawodników decydenci zintegrowali kalendarz Mistrzostw Polski w całości z serią Alpe Adria. Nie będzie dodatkowych indywidualnych rund.  To oznacza istotny wzrost kosztów udziału – samo zgłoszenie do cyklu to koszt 500 euro ( jeżeli pojedzie się wszystkie rundy to otrzymuje się zwrot 300 euro), a do tego trzeba zapłacić za każdą rundę osobno: od 390 do 560 euro w zależności od klasy ( tabela z kosztami poniżej). Można nieznacznie zaoszczędzić jeżeli wykupimy pakiety do 31 marca.  Istnieje też system zniżek dla zespołów – zamieszczony w drugiej tabeli poniżej.

Zatem kalendarz WMMP wygląda następująco: 

26 kwietnia – Slovakiaring

24 maja – tor Poznań

28 czerwca – Pannonia Ring

30 sierpnia – Grobnik

4 lub 18 listopada – Włochy, tor zostanie potwierdzony

 

Alternatywą dla zawodników, którzy nie posiadają budżetu na dalekie wyjazdy i wysokie wpisowe może być Puchar Federacji, który ma być zorganizowany głównie na Torze Poznań ( 3 x runda w Poznaniu + 1 x Slovakiaring).

 

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły