Warszawskie patrole łapią motocyklistów na buspasach! Polityczna rozgrywka w stolicy?

- MotoRmania

Być może motocykliści stali się właśnie celem w nadchodzącej kampanii politycznej.

Jako portal motoryzacyjny jesteśmy z dala od agitacji politycznej i nie wspieramy żadnej opcji – ostrzegamy po prostu motocyklistów, którzy ( naszym zdaniem słusznie) wykorzystują buspasy do udrożnienia ruchu miejskiego, co w Warszawie cięgle oficjalnie nie jest legalne. Fakty dotyczące uruchomienia buspasów dla motocyklistów w Warszawie są takie, że temat został opóźniony ( być może zaniedbany). Oto ostatni komunikat Urzędu Miasta w tej sprawie.

https://www.um.warszawa.pl/aktualnosci/motocykle-na-buspasy

Natomiast wczoraj administrator profilu „Tak dla motocykli na buspasach” ostrzegł o nowym zjawisku jakim jest wyłapywanie motocyklistów na buspasach w Warszawie. Sugerując rozgrywkę polityczną ( w domyśle pod kątem wyborów prezydenckich). Podkreślamy – nie angażujemy się na portalu politycznie. Po prostu uważajcie na buspasach w Warszawie. Patrole mogą stać między innymi na al.Solidarności.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl