Warszawskie patrole łapią motocyklistów na buspasach! Polityczna rozgrywka w stolicy?
MotoRmania
3 lipca 2020

Być może motocykliści stali się właśnie celem w nadchodzącej kampanii politycznej.

Jako portal motoryzacyjny jesteśmy z dala od agitacji politycznej i nie wspieramy żadnej opcji – ostrzegamy po prostu motocyklistów, którzy ( naszym zdaniem słusznie) wykorzystują buspasy do udrożnienia ruchu miejskiego, co w Warszawie cięgle oficjalnie nie jest legalne. Fakty dotyczące uruchomienia buspasów dla motocyklistów w Warszawie są takie, że temat został opóźniony ( być może zaniedbany). Oto ostatni komunikat Urzędu Miasta w tej sprawie.

https://www.um.warszawa.pl/aktualnosci/motocykle-na-buspasy

Natomiast wczoraj administrator profilu „Tak dla motocykli na buspasach” ostrzegł o nowym zjawisku jakim jest wyłapywanie motocyklistów na buspasach w Warszawie. Sugerując rozgrywkę polityczną ( w domyśle pod kątem wyborów prezydenckich). Podkreślamy – nie angażujemy się na portalu politycznie. Po prostu uważajcie na buspasach w Warszawie. Patrole mogą stać między innymi na al.Solidarności.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły