Warsaw Motorcycle Show- odwołanie w ostatniej chwili ? Wystawcy właśnie „przesunęli” Poznań.

- MotoRmania

Po konsultacjach wystawcy i organizator przesunęli termin poznańskich targów motoryzacyjnych- co się dzieje za kulisami Warsaw Motorcycle Show?

Czy dzisiaj lub jutro dowiemy się, że imprezy w ten weekend jednak nie będzie?  Wczoraj informowaliśmy, że zarząd Grupy MTP po konsultacjach z wystawcami i partnerami targów podjął decyzję o przesunięciu terminu bloku targów motoryzacyjnych: Poznań Motor Show, Kongres Move – International E-Mobility Congress, Targów Techniki Motoryzacyjnej z terminu od 26 do 29 marca 2020 na termin od 18 do 21 czerwca 2020 roku.  Oczywiście, większość poznańskich wystawców to firmy samochodowe, ale branża motocyklowa również mocno się tam „rozpycha”. Dla wielu firm jest to ważniejsze wydarzenie niż warszawskie ponieważ pozwala dotrzeć do nowego klienta – takiego, który zainteresuje się motocyklami przychodząc na wystawę oglądać samochody.

W komunikacie informującym o przesunięciu targów czytamy : „Po analizie przykładu największych targów motoryzacyjnych w Genewie, troską zarządu Grupy MTP było to, aby takiej decyzji nie podejmować w ostatniej chwili, z uwagi na dobro klientów. Biorąc pod uwagę duże ryzyko konieczności odwołania wydarzenia, z szacunku dla zwiedzających i wystawców podjęliśmy tę decyzję z wyprzedzeniem.”   Z komunikatu wynika, że wystawcy, a zatem również ta część wystawców motocyklowych, która będzie na Warsaw Motorcycle Show zdecydowali o przesunięciu. Dlaczego zatem nie słyszymy nic o najbliższym weekendzie? Może ze względu na brak możliwości przesunięcia, lub na duże koszty, ktoś nie chce tego zrobić. Za kulisami zdania na pewno są podzielone. Z całą pewnością pracownicy stoisk, którzy będą narażeni na kontakt z dziesiątkami tysięcy osób nie są tym faktem zachwyceni. Z drugiej strony Polska wydaje się dosyć bezpieczna. Jakie jest wasze zdanie. Powinno się odwołać targi czy nie?

 

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl