Wystawa motocyklowa INTERMOT już za 3 tygodnie

- MotoRmania

Jedna z największych wystaw motocyklowych, INTERMOT w niemieckiej Kolonii, odbędzie się już w dniach 3-10 października!

informacja prasowa

Drodzy fani motocykli,

Już za trzy tygodnie w końcu będzie Intermot! Najlepsze motocykle, tysiące fanów, adrenalina, benzyna, śrubki i pełny gaz bez końca – lepszego wydarzenia w tym roku już nie będzie.

Zanim zobaczymy się w październiku w Kolonii, Niemcy, mamy dla was ekscytujące nowości: zgarnij swoją „kartę motocyklisty” lub dołącz do nas na trasie promocyjnej Intermot on Tour – nie możemy się doczekać aby cię zobaczyć.

Wszystko na jednej mapie

Twój dealer motocyklowy będzie miał „kartę motocyklisty” (raczej tylko na terenie Niemiec – przyp. red.). Dzięki tej karcie, kupisz wstęp na Intermot za 10 zamiast za 14 Euro. A jeżeli kupisz swój bilet w sklepie online, dostaniesz darmowy bilet na niemiecką komunikację miejską VRS i VRR! Sklep online (klik).

Pełna manetka: The INTERMOT sprints

Szybko, głośno i oszałamiająco – jednym z wydarzeń na wystawie będą wyścigi równoległe na 1/8 mili. Zasada jest prosta: zwycięzca zgarnia wszystko. Można oglądać zawody w klasach Sułtanów Prędkości, Międzynarodowej i w wielu innych pokazach. Bądź tam, gdy najszybsze customowe motocykle staną obok siebie w sobotę 6. października na wystawie Intermot. The INTERMOT sprint (klik).

Wszystkie wydarzenia pod ręką

Pokazy stuntu, wyścigi na parkingu, pojazdy z własnym napędem, strefa kobiet, barber shop – nigdy wcześniej tak wiele nie działo się na Intermocie, jak w tym roku, a klimat festiwalowy będzie nie do podrobienia. Sprawdź wszystkie wydarzenia i znajdź te, które w październiku spodobają ci się najbardziej. Wydarzenia (klik).

Jednoślady z przyszłości

Entuzjazm motocyklowy + łączność cyfrowa = motocykle z przyszłości! W hali 6 będzie można przetestować najnowocześniejsze technologie związane z motocyklami: łączność z innymi pojazdami aby przeciwdziałać wypadkom, wyświetlacze HUD w kaskach, zestawy do grupowej rozmowy, automatyczne wezwanie pomocy oraz aplikacje, które to wszystko łączą. Motocyklizm teraz będzie bezpieczniejszy i przyjemniejszy niż kiedykolwiek. Connected Motorcycle World (klik).

Wystylizuj swoją koszulkę INTERMOT

Odwiedź nas na naszym stoisku z gadżetami na bulwarze i wydrukuj swoją własną, spersonalizowaną koszulkę Intermot!

Wasza Ekipa Intermot pozdrawia!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl