Wystawa motocyklowa INTERMOT już za 3 tygodnie
MotoRmania
13 września 2018

Jedna z największych wystaw motocyklowych, INTERMOT w niemieckiej Kolonii, odbędzie się już w dniach 3-10 października!

informacja prasowa

Drodzy fani motocykli,

Już za trzy tygodnie w końcu będzie Intermot! Najlepsze motocykle, tysiące fanów, adrenalina, benzyna, śrubki i pełny gaz bez końca – lepszego wydarzenia w tym roku już nie będzie.

Zanim zobaczymy się w październiku w Kolonii, Niemcy, mamy dla was ekscytujące nowości: zgarnij swoją „kartę motocyklisty” lub dołącz do nas na trasie promocyjnej Intermot on Tour – nie możemy się doczekać aby cię zobaczyć.

Wszystko na jednej mapie

Twój dealer motocyklowy będzie miał „kartę motocyklisty” (raczej tylko na terenie Niemiec – przyp. red.). Dzięki tej karcie, kupisz wstęp na Intermot za 10 zamiast za 14 Euro. A jeżeli kupisz swój bilet w sklepie online, dostaniesz darmowy bilet na niemiecką komunikację miejską VRS i VRR! Sklep online (klik).

Pełna manetka: The INTERMOT sprints

Szybko, głośno i oszałamiająco – jednym z wydarzeń na wystawie będą wyścigi równoległe na 1/8 mili. Zasada jest prosta: zwycięzca zgarnia wszystko. Można oglądać zawody w klasach Sułtanów Prędkości, Międzynarodowej i w wielu innych pokazach. Bądź tam, gdy najszybsze customowe motocykle staną obok siebie w sobotę 6. października na wystawie Intermot. The INTERMOT sprint (klik).

Wszystkie wydarzenia pod ręką

Pokazy stuntu, wyścigi na parkingu, pojazdy z własnym napędem, strefa kobiet, barber shop – nigdy wcześniej tak wiele nie działo się na Intermocie, jak w tym roku, a klimat festiwalowy będzie nie do podrobienia. Sprawdź wszystkie wydarzenia i znajdź te, które w październiku spodobają ci się najbardziej. Wydarzenia (klik).

Jednoślady z przyszłości

Entuzjazm motocyklowy + łączność cyfrowa = motocykle z przyszłości! W hali 6 będzie można przetestować najnowocześniejsze technologie związane z motocyklami: łączność z innymi pojazdami aby przeciwdziałać wypadkom, wyświetlacze HUD w kaskach, zestawy do grupowej rozmowy, automatyczne wezwanie pomocy oraz aplikacje, które to wszystko łączą. Motocyklizm teraz będzie bezpieczniejszy i przyjemniejszy niż kiedykolwiek. Connected Motorcycle World (klik).

Wystylizuj swoją koszulkę INTERMOT

Odwiedź nas na naszym stoisku z gadżetami na bulwarze i wydrukuj swoją własną, spersonalizowaną koszulkę Intermot!

Wasza Ekipa Intermot pozdrawia!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły