Wyciskanie na klatę w czasie robienia wheelie!

- Piotr Jędrzejak

Chciałbyś chodzić na siłkę, ale nie masz czasu, bo wolisz jeździć motocyklem? A może kasę na karnet wolisz przeznaczyć na paliwo? Dobrze wiesz, że to są tylko głupie wymówki. Po obejrzeniu treningu tego gościa będziesz mógł trenować nawet w drodze do pracy!

Odpowiadając na dwa częste pytania: 1 – Kapeć z tyłu to nie przypadek, niskie ciśnienie pomaga w utrzymaniu stabilności na kole. 2 – Tak, sztanga nie jest prawdziwa, ale przecież nie o to chodzi… 😉

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl