Woda kolońska o zapachu DWUSUWA? O tak!
Piotr Jędrzejak
11 grudnia 2015

To nie żarty. Ktoś to naprawdę opatentował i teraz zbiera fundusze na produkcję pierwszej serii!

Podobno nie ma bardziej męskiego zapachu, niż woń spalin dwusuwowego silnika. Wiedzą o tym chłopaki z miasta Missoula (stan Montana), mieszczącego się blisko amerykańskiej granicy z Kanadą, ale u nich dwusuw kojarzy się przede wszystkim z piłą spalinową lub skuterem śnieżnym. W takim razie wyobraźcie sobie gościa z gęstą brodą, w kraciastej koszuli, jadącego do roboty skuterem śnieżnym z piłą spalinową na plecach. Wszystko z tej listy można kupić, brodę wyhodować, ale jak to zrobić, żeby pachnieć dwusuwem? Odpowiedzią jest woda kolońska 2 Stroke.

Chłopaki nawiązali współpracę z firmą produkującą perfumy, opracowali zapach 2 STROKE, użyli go i poszli w miasto na testy. Twierdzą, że dziewczyny naprawdę na to lecą.

Może wydaje się Wam, że to żart szyty grubymi nićmi, ale twórcy wody kolońskiej 2 STROKE naprawdę naprawdę opatentowali formułę zapachu i chcą zacząć produkcję pierwszej serii. Potrzebują do tego pieniędzy, więc rozpoczęli projekt na Kickstarterze. Póki co zebrali 2064$ z zamierzonego celu 7810 dolarów i jeżeli naprawdę chcecie pachnieć tak męsko jak chłopaki z Montany – do dzieła, bo zostało tylko 6 dni. Projekt znajdziecie na Kickstarterze.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły