Walter, PRRR! Skuterzysta pomaga właścicielce dogonić uciekającego konia

- Piotr Jędrzejak

Jedziesz sobie do pracy, a tu koń.

Akcja miała miejsce gdzieś w Holandii. Mężczyzna jedzie sobie spokojnie swoim maxi skuterem do pracy. Jest uważnym motocyklistą, więc zauważa też co dzieje się dookoła niego. Na przykład fakt, że chodnikiem biegnie kobieta w kasku i ciuchach do jazdy konnej. Dziwne? Kilkadziesiąt metrów dalej skuterzysta widzi osiodłanego, uciekającego konia.

Mężczyzna natychmiastowo łączy fakty. Zatrzymuje się, zaprasza kobietę na miejsce pasażera i rozpoczyna się pościg za koniem Walterem! Każdy może być bohaterem.

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl