Top Gear: wyścig motocykli… dla listonoszy!
Piotr Jędrzejak
18 marca 2014

Czterech doświadczonych motocyklistów, cztery słabe motocykle i trzy okrążenia na torze. To musi być fajne!

Top Gear to zdecydowanie jeden z najlepszych i najbardziej popularnych programów motoryzacyjnych naszych czasów. Jego australijski oddział, w czasie tamtejszej imprezy Top Gear, wpadł na całkiem genialny pomysł. Co się stanie, gdy 4 doświadczonych riderów wsiądzie na motocykle dla listonosza i zacznie się ścigać? Sprawdźcie sami!

Za kierownicami usiedli: Shawn Giles – trzykrotny mistrz australijskich superbików, Glenn Scott – młody i aspirujący zawodnik w superbikach, Matt Mingay – stunter dający pokazy na Harleyu oraz Joshua Hook – australijski mistrz 125. Ich ultra wyścigowe sprzęty to Hondy CT110 zwane pieszczotliwie „Postie” – dzięki temu, że używane są przez listonoszy. Motocykle mają 4 biegi, skrzynię bezsprzęgłową (sprzęgło odśrodkowe) i oszałamiające 7,5 KM mocy. Uwaga, będzie zacięta i okrutnie zabawna walka!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły