Teksas: uzbrojony kierowca grozi motocykliście
Piotr Jędrzejak
2 lutego 2016

Film pojawił się w internecie 3 dni temu, już ma prawie pół miliona wyświetleń i wywołał też sporo dyskusji.

Motocyklistą, do którego celowano, jest tu gość podpisujący się ksywką Subliminal Moto. Razem z grupą kilku znajomych na supermociakach i dual-sportach, wszyscy jechali trochę pojeździć w offroadzie. Moglibyście spodziewać się, że skoro w akcji jest ekipa na supermoto, to na pewno latali na gumie i skakali po krawężnikach – ale nie tym razem. Wnioskując po opisie autora oraz innych jego filmach, to raczej grzeczni motocykliści. Jedyne o czym wspomina Subliminal Moto to fakt, że jeden z kolegów chwilę wcześniej przejechał poboczem kilka metrów – nic wielkiego. Poza tym chłopaki trzymają się swojego pasa i nawet nie wyprzedzają samochodów pomiędzy pasami na czerwonym.

Ale kierowca i pasażer czerwonego pickupa wyraźnie mają o coś problem. Krzyczą i wymachują rękami. Na kolejnych światłach Subliminal postanawia sprawdzić o co chodzi. Zajeżdża od strony pasażera, puka w okno, chcąc grzecznie zapytać o co chodzi. Sytuacja wymknęła się spod kontroli zanim zdążył cokolwiek powiedzieć…

https://www.youtube.com/watch?v=Upcvq_n03LY

Kierowca wyciąga broń i nie tylko używa jej jako straszaka, ale natychmiast celuje w motocyklistę, trzymając palec na spuście!! Padają też słowa „wszyscy zaraz ku*wa dostaniecie kulkę”.

Niektórzy próbują bronić kierowcę pickupa, uzasadniając to faktem, że wszystko dzieje się w Teksasie, gdzie pukanie w okno to podobno coś w stylu naruszenia nietykalności osobistej. A do tego kierowca mógł czuć się zagrożony dużą grupą motocyklistów po lewej stronie samochodu (czego nie widać na tym filmie). Cóż, widać za to na nagraniu innego motocyklisty, że chłopaki grzecznie stali na swoim pasie:

My widzimy tylko jedno wytłumaczenie grożenia bronią do motocykliście: Teksas, Ameryka.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły